Kujtuam se Mozzik po rikthehej me të, dalin pamjet që “zbulojnë” se Loredana është në një lidhje me reperin gjerman

Loredan Zefi dhe Mozzik janë për momentin personazhet më të përfolur të shoëbizzit shqiptar, për shkak të ndarjes së tyre.

Por edhe pse u aludua që këngëtarja shqiptare mund të rikthehet për shkak të vajzës që ka me Mozzikun apo pse ky i fundit i ka kushtuar deri më tani dy këngë, duket se reperja është në një lidhje të re.

Nga postimet që ajo ka publikuar duket qartë se ka kaluar shumë kohë me reperin e njohur gjerman, Bonez MC, pasi fotot që të dy kanë publikuar janë në të njëjtat vënde.
Megjithatë u pa që në një moment vet Loredana i ka bërë tag ndërkohë që e ka ndjekur në një nga koncertet e tij.

Por nga ana tjetër vihet re që edhe Mozzik ka qenë në një koncert ku fancat e tij e duartrokasin dhe brohorisin fort, e ndyshe nga disa kohë më parë ku ishte Loredana ajo që e mbështeste, tashmë ajo shihet që po suporton një tjetër mashkull dhe jo babanë e Hanës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *