Afrona i bëri flokët e kaltra, do të ‘çuditeni’ me pamjen e saj të re

Afrona Dika është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ajo është gjithmonë në qendër të mediave rozë sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Afrona është shuam aktive në rrjete sociale edhe pas martesës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se i ka prerë flokët dhe i ka bërë të kaltra.

E kështu s’jemi mësuar ta shohim asnjëherë Afronën./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *