Sasa sapo doli nga frizerja, befason me frizurën dhe grimin që ka bërë

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumë për jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga grimerja dhe po duket si një kukull./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *