Shyhretja këndon në ditëlindjen e saj, kështu reagon Learta me kunatat

Learta Jakupi feston ditëlindjen.

Reja e Shyhrete Behlulit mbushi 26 vite sot, përcjell ORAinfo.

Ajo ka organizuar një festë madhështore ku ka ftuar të gjitha familjaret dhe miket e saj.

Është sigurisht pamja e saj ajo qe mori gjithë vëmendjen.

Learta në video shihet duke vallëzuar se bashku me kunatat e saj me këngët e vjehrres, Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *