‘Të lutem kthehu prapë’, Nora reagon pas deklaratës së Robertit

Ndarja e tyre ka qenë prej muajsh në qendër të vëmendjes së mediave, por Nora dhe Roberti vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Së fundmi Roberti ka publikuar këngën e tij të re që vjen në bashkëpunim me Kley dhe Fabio. “Sa shumë t’kam dasht. Të lutem kthehu prapë”, këndon Roberti në këngën e re ndërsa Nora ka reaguar duke e postuar këtë këngë në Instastory.

Kujtojmë që Nora së shpejti do publikojë këngën e saj të re në bashkëpunim me Gjikon e që mban titullin “Anna”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *