Gjiko premton shpërblim në vlerë 50 euro, për personin që do t’i tregojë barcoletën më të fortë

Gjiko do ta shpërblejë atë që i tregon barcoletën më të fortë.

Reperi i njohur Gjiko nëpërmjet një postimi në Instagram ka premtuar shpërblim në vlerë prej 50 euro për personin që do t’ia tregojë barcoletën më të fortë, shkruan lajmi.net.

“50 euro kush mshtin me kesh me naj barcolet tfort (part II)”, ka shkruar reperi pranë postimit në Instagram.

Komentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit në përpjekje për ta bërë të qesh reperin nga Peja dhe për ta fituar shpërblimin në vlerë prej 50 euro.

Kujtojmë se Gjiko ka bashkëpunuar sërish me Nora Istrefin dhe dyshja shumë shpejtë e sjellin projektin e tyre më të ri muzikor./Lajmi.net/

View this post on Instagram

50 euro kush mshtin me kesh me naj barcolet tfort (part II)

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *