Ky është këngëtari shqiptar i cili e ndërroi fenë veç pse i tha gruaja!

Një nga dasmat më të komentuara shqiptare ishte ajo e dy personazheve të njohur të showbiz-it, Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt.
Dasmë kjo që kishte ndodhur disa vite me parë, shkruan Albanienshow

Xhensila disa ditë para dasmës kishte deklaruar që burri i saj tashmë Besart Kallaku i njohur si Besi kishte ndërruar religjionin vetëm për t`ia bërë qefin asaj.

Besa Kallaku tani i takon fesë katolike.
Kujtojmë që tashmë çifiti ka edhe një vajzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *