Kaq shumë është ënjtur Adelina, çka po ndodh me të (FOTO)

Adelina Ismaili po i vazhdon ditët e saj me aktivitete të shumëta, shkruan “InfoKosova”.

Së fundmi Adelinën e pamë që ka shkuar në një event, ku shihej nën shoqërinë e shumë fytyrave publike njëra nga to është edhe aktorja dhe politikanja e njohur e PDK-së Blerta Deliu.

Blertën Adelina e konsideron si mikeshë shumë të mirë.

Por, tek Adelina vëremë se dukej më e shëndoshë se zakonisht, a mos është duke ia sjellur në këtë jetë një vëlla apo motër Uliksit?!/InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *