U martuan para pak muajve, por çka po ndodh tani me Bleron dhe Afronën

Çifti, Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore komentohet ende në medie, përcjell ORAinfo.

E ata tani kanë vazhduar jetën e tyre.

Duket se çifti po kalojnë moment jo të mira pasi po jetojnë të ndarë në dy shtete./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *