Këngëtarja e njohur bie pre e kamerës së fshehtë, largohet nga intervista

Në një promo të publikuar në llogaritë sociale të RTV Ora, gazetari i ThumbON shihet të ketë ftuar për një intervistë moderatoren dhe këngëtaren e njohur Evi Reçi.Kjo e fundit ka rënë në kurthin e kameras së fshehtë.Evi shihet të jetë e inatosur me gazetarin gjë të cilën e quan absurde, e në fund shihet të ngrihet e të ikë nga intervista.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *