Alesia Bami vë në siklet Salianjin në mes të emisionit: Po kopjon Edi Ramën

Modelja bukuroshe, Alesia Bami është bërë tashmë pjesë e “Proçesit sportiv” dhe mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit ajo ka thumbuar të ftuarin, ish-deputetin Ervin Salianji.
Alesias i bëri përshtypje veshja e Salianjit i cili kishte ardhur në emision me tuta sportive.

“Mos po e kopjon çik Edi Ramën?”, e pyeti Alesia ndërsa Salianji u përgjigj se veshjen e kishte përshtatur me formatin e emisionit.
“Jo, jo. Veshjen sot e kisha për t’u dukur ndryshe, për t’ju përshtatur formatit të emisionit. Çitjanet i ka Rama”, tha Salianji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *