Befason Lulja, publikon në këtë gjendje veten dhe Medën

Këngëtari i mirënjohur Meda dhe gruaja e tij Lulja po vazhdojnë të jenë një çift shumë i pëlqyer në publik.
Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Çifti janë shumë aktivë me postim në rrjete sociale.
Sot, Lulja ka publikuar një foto të disa viteve më parë.
E duket se ata kanë ndryshuar shumë me kohën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *