Gëzimen nuk po e ndalë shtatzënia, Shikoni çka po bën bashkë me shoqen e saj

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.
Ajo dhe djali i këngëtares para pak muajve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.
E Gëzimja gjatë kësaj kohe është shumë aktive me pastime në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka shkuar për shëtitje në Shkup me shoqen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *