Tayna “çmend” italianet, ja si del në rrugë

Tayna e dashuruar në Italinë.
Tayna po vazhdon turneun e koncerteve, e për atë të radhës udhëtoi në Itali, shkruan lajmi.

Por, para koncertit, ajo gjeti kohë që të vizitojë Romën dhe publikoi fotografi atraktive nga ai qytet.
“E dua Italinë”, është mbishkrimi që reperja ia ka lënë njërës foto.

Ndërsa, para koncertit postoi një fotografi nga hoteli ku po qëndronte dhe dukej shumë joshëse para performancës.
Për ndryshe, “Sorry” është projekti i fundit muzikor nga Tayna, ndërsa nuk e ka ndalur punën për këngë të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *