U largua nga skena, por nuk do të besoni sa shumë janë rritur fëmijët e Alma Bektashit

Alma Bektashi ëstë emri I këngëtares që për vite ka qenë tejet aktive në skenën muzikore.
Ajo tani u largua nga skena muzikore dhe që nga emisioni The Voice of Albania para pak vitesh, nuk u pa më në asnjë ngjarje muzikore, shkruan ORAinfo.
Edhe pse u largua nga skena, Alma është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Itagram.
E në foto që i ka postuar, shohim që fëmijët e saj janë rritur shumë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *