A të qaj 5 minuta? Njihuni me Rean e vogël që bëri të qeshë të madh e të vogël në internet[Video]

A të qaj 5 minuta? Njihuni me Rean vajzën e vogël, videoja e së cilës u bë virale në rrjetet sociale.

Në video Rea 5 vjeçe i kërkon leje mamit të saj të qajë për 5 minuta teksa shikon filimin e saj të animuar.

Rea ishte e ftuar në Why?Not të Roza Lati në Ora News ku iu bë dhe një surprizë. Shikoni videot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *