Hana është me fat, Loredana i organizon festën përrallore të ditëlindjes (Pamje)

Para pak ditësh, vogëlushja Hana e Mozzikut dhe Loredanës mbushi 1 vjeç. Ditën e sotme reperja i ka organizuar një festë përrallore në një lokal në Zvicër me shumë të ftuar.

Loredana ka publikuar pamje nga festa në Instastoryn e saj dhe vihet re se çdo gjë është menduar deri në detaje. Lokali është i mbushur me tollumbace shumëngjyrësh, postera të Hanës me kurorë në kokë janë vendosur gjithandej, tavolinat mbajnë emra të reperëve të njohur, ëmbëlsira me dekorime të ndryshme, me marka të njohura, e shumë zbukurime të tjera të veçanta. Në këtë festë madhështore, reperi Mozzik nuk është i pranishëm duke qenë se dyshja prej disa kohësh janë ndarë dhe nuk jetojnë më bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *