I dashuri milioner, i dhuron Gentës veturën që do e donin të gjitha

Genta Ismajli është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.

Ajo ka qenë gjithnjë e veçantë në paraqitje dhe për këtë është shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Genta së fundi ka bërë publike lidhjen e saj të re me biznismenin turk.

E duket se lidhja e tyre po shkon shumë mirë dhe Genta sot ka marrë dhuratë një veturë tejet luksoze./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *