Adonisi bën veprimin që askush nuk e priste, për vajzën e gruas së tij

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Adonisi me postime të shumta.

Sot ai ka publikuar një foto shumë të bukur të Kaiës dhe Tarës.

Adonisi duket se ka një dashuri shumë të madhe edhe për vajzën e Teutës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *