Dhurata Dora feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Dhurata Dora konsiderohet si një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura në vend.

Por, sukseset e saj kanë depërtuar edhe përtej kufijve shqiptar, sidomos me këngën “Zemër” që solli këtë vit në bashkëpunim me reperin Soolking, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur sot ka një ditë të veçantë, kjo pasi ajo po feston ditëlindjen e 27-të.

Dhurata me këtë rast ka publikuar një vide sipër të cilës shkruan: “Është ditëlindja ime, edhe një vit më i mirë dhe më mirënjohës”.

Ndryshe, pak javë më parë Dhurata solli edhe një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar, këtë herë me këngëtarin francez Gims “Te Quiero”./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *