Pajtesa po feston me burrin, vjehrrin e kunatën, dy zonjat befasojnë me pamjen

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Në një nga pjesët e serialit, ajo shihet duke festuar me Hamdinë, Republikën dhe Xhekun.

Duket se po ia kalojnë mjaftë mirë gjatë xhirimeve./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *