E mendoni të dobët, ja sa kilogram ka tani Xhesika

Arta Nitaj është tani një ndër aktoret më të njohur dhe të përfolura të publikut shqiptar.
Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër me rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Qysh në fillim ajo u përfol shumë sidomos për pamjen e saj dhe linjat e saj trupore.
Mirëpo, edhe pse duket e dobët, ‘Xhesika’ ka pranuar se peshon 61 kilogramë për momentin. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *