Leonora prezanton veturën super luksoze

Kjo është vetura luksoze e Leonora Jakupit.

Leonora Jakupi, këngëtarja e dëshmuar e muzikës shqipe vazhdon të konsiderohet ikonë e muzikës e bukurisë.

Ajo gjithmonë dhe në çdo paraqitje ka marrë vëmendje të plotë shkruan Kosovarja.

Si shumë kolegë të saj edhe Leonora, ka qenë mjaftë e angazhuar në xhirimet festive të vitit të ri.

Secilën herë ajo është dukur mahnitëse dhe tejet sharmante, duke marrë komente të shumta pozitive.

Por edhe kur jemi tek përditshmëria, Leonora ia thotë mirë modës, ku përherë duket zonjë.

Edhe në imazhin e fundit ajo shfaqet e tillë, teksa shihet pranë veturës së saj luksoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *