Shkurta është bërë si ‘nuse’ sonte, vajza e saj u mahnit kur e pa

Shkurte Fejza është një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur qysh në daljen e parë në skenë dhe këngët e saj dëgjohen me nostalgji të madhe përherë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është tani shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sonte vajza e saj ka publikuar një foto në të cilën shihet po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *