Tayna e “kall” atmosferën, pamje nga koncerti në Hannover!

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është një nga këngëtaret më të pëlqyera për muzikën që bën.
Këngët e saj kthehen shpejt në hite dhe priten mjaft mirë nga publiku, ndaj ajo është mjaft e kërkuar nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Mbrëmë ajo ka dhuruar një atmosferë të zjarrtë në Hannover të Gjermanisë, ku shihet publiku, duke e shijuar secilin moment nga performanca e këngëtares.
Më poshtë mund të shihni atmosferën e mbrëmshme që ka mbizotëruar në koncertin, në Hannover. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *