Taynës i ndodh diçka e pakëndshme në koncert, i duhet të ndërhyn truproja

Taynës i ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme në koncertin e fundit.

Teksa po këndonte në një prej clubeve të natës, Tayna është afruar pranë publikut për t’i përshëndetur, por një fans nuk ia ka lëshuar dorën.Në videon e publikuar në Instagram shihet sesi reperja habitet nga ky veprim dhe i kërkon fansit ta lëshojë. Më pas Tayna e heq dorë me forcë dhe ndërhyn badigardi.

Reperja largohet nga ajo pjesë e skenës e madje nuk vazhdon më as këndimin.Ndiqni këtë moment në videon e mësipërme të cilë reperia e ka publikuar edhe vetë e InstaStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *