‘Xhesika’ në lidhje me Adnan Januzajn, dalin pamjet nga pushimet luksoze të çifitit!

Një romancë e re duket të ketë lindur në shoubizin shqiptar.

Fjala është për aktoren bukuroshe Arta Nitaj që duket të jetë në lidhje me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn.

Dyshimet kanë nisur tash e një kohë nga marrëdhënia e reflektuar në Instagram ku dyshja ndiqen me njëri-tjetrit por janë vulosur sot.

Arta dhe Adnani janë bashkë në një udhëtim për të cilin burimet e Prive.al saktësojnë se bëhet fjalë për Emiratet e Bashkuara Arabe.

Kjo është vërejtur nga postimet në vende identike teksa kanë pozuar edhe me një kafshë të njejtë në profilet e tyre respektive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *