Ju kujtohet Deniza e vogël, sot ajo është një modele e paparë

Arven Beren, la përshtypje të madhe në serialin Kara Sevda.
Ajo ishte vajza e Kemailit dhe Nihanit, e cila ani pse bebe, arriti ta luajë rolin për mrekulli, përcjell ORAinfo.

Duke qenë se gjithmonë ishte para kamerave, Deniza e vogël ishte personazhi që mori vëmendjen më të madhe nga të gjithë.
Sot, Deniza është rritur dhe është bërë një vajzë edhe më e bukur.. Ajo është si modele e vogël..Shihni stili e saj unik…/ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *