Leonora del në kafe me dy këngëtaret e njohura, veshja e tyre merr vëmendjen

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe më të bukura në trojet shqiptare.

Karriera e saj ka filluar në moshën 15-vjeçare ku ka kënduar për here të pare në festivalin Zeri i Drenicës shkruan ORAinfo.

Ajo përveç zërit komentohet mjaft shumë edhe për dukjen e saj.

Krahas muzikës ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale. ajo mbrëmë ka kal për kafe me dy këngëtare të njohura.

Në një foto të publikuar nga vet Leonora, shihen Vesa Luma, Jehona Sopi dhe Leonora Jakupi duke prinë kafe se bashku.

Të trija duken shumë të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *