Lulja e Medës e ‘zjarrtë’ me fustanin e portokalltë dhe trupin ç okollatë (VIDEO)

Sot po martohet njëri ndër fotografët më të njohur në vend.
Veton Osmani ka kurorëzuar dashurinë me bukuroshen Venera Osmani, çifti kanë organizuar një martesë madhështore ku po marrin pjesë shumë fytyra të njohura, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendje më të madhe merr gruaja e Medës e cila duket tejet seksi me një fustan të ngushtë me ngjyrë të theksuar.
Pos kësaj, Lulja rëndësi i ka kushtuar edhe lëkurës së trupit e cila po duket si qokolladë.
Shikojeni videon dhe binduni. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *