Para publikimit të duetit me Gentën, reperi turk bën këtë gjest për shqiptarët

Reperi turk ka përshëndetur në një mënyrë të veçantë shqiptarët para publikimit të duetit me Genta Ismajlin.

Genta Ismajli ka paralajmëruar një bashkëpunim me reperin turk Eypio, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar video në studio muzikore, ku shihet pranë reperit Eypio, i cili kishte një përshëndetje për shqiptarët.

Në një moment, Genta afrohet dhe bën shqiponjën dykrenare bashkë me Eypion.

Kujtojmë se Genta Ismajli po shijon lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin Usta, me të cilin tashmë paraqitet shpesh në publik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *