Sot është super yll, por ja si dukej Luana kur ishte 16 vjeç

Luana Vjollca është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të ekranit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media.

Sot është moderatore dhe këngëtare, por në fillim të karrierës Luana ka punuar si imazh i Digitalb.

Ditën e sotme edhe ajo i është bashkuar sfidës së 10 viteve duke postuar disa foto nga spotet e shumta publicitare.

“11 vite me pare..Une 16 vjece. Cfare gjeta sot. Sekuenca nga spotet e shumta publicitare si imazhi kryesor i Digitalb. 2008!!! Ps: 48 kg”, shkruan Luana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *