Tre aktorët e njohur vizitojnë Qaben, publikojnë pamje nga atje

Granit Uka, Agan Asllani dhe Dardan Gashi janë tre aktorët më të dashur për publikun.

Dy të parët të serialit “SHPK Nazi” dhe i fundit nga “Ҫka ka shpija”, kanë marrë zemrat e publikut me rolet e tyre, shkruan ORAinfo.

Pos aktor shumë të suksesshëm, ata në shumë intervista e kanë theksuar se janë musliman të devotshëm, pra praktikues të rregullt të fesë.

Tani të tre së bashku kanë vendosur që të bëjnë një vizitë në Qabe, e këtë e kanë treguar përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Graniti, Agani e Dardani duket se po kalojnë kohë shumë të mirë atje, kjo mund të vërehet nga shprehja në fytyrat e tyre./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *