Befasojnë Shyhretja e Engji, marrin këtë vendim për natën e Vitit të Ri

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më të ftuara të performojnë ë festa të ndryshme.

Ato kanë njoftuar se në natën e Vitit të Ri ato do të jenë në konert jashtë vendit, përcjell ORAinfo.

Këtë njoftim e ka bërë Engji përmes një postimi në Instastory.

Ato të dyja do t’i mungojnë familjes këtë vit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *