Gëzimja mori dhuratën më të bukur, nuk përmbahet në reagimin e saj

Reja e Remzie Osmanit, Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj arriti të bëhet tejet e komentuar, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe djali i këngëtares tani janë në pritje për t’u ëbrë prindër për herë të parë.

Meqë është shumë aktive me postime në rrjete sociale, së fundi Gëizmja ka publikuar një foto ku shihet se për festat e fundvitit ka marrë disa dhurata.

E këtë ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *