Jonida Maliqi ka këtë reagim pas daljes së videos ku shihet me Florin

Vetëm një javë më parë një rrjet qarkullloi lajmi i bujshëm me videon ku dy artistët e njohur, Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi u panë teksa ndanin momente intime me njëri-tjetrin në rrugët e Parisit.

Të paktën nga 25 dhjetori kur u publikua KJO VIDEO asnjëri prej tyre nuk reagoi në lidhje me lajmin dhe nuk bënë asnjë postim në lidhje me këtë skandal.

Pavarësisht se në profilin e saj në Instagram Jonida ka ndarë me ndjekësit e saj postime të ndryshme, nuk foli rreth kësaj çështje.

Ndërsa së fundmi në një postim në Instagram teksa shfaqet me një fustan ngjyrë blu, këngëtarja shkruan krahas fotos, duke tregar karakteristikat e kësaj ngjyre: Besnikërinë, konfidencën dhe besimin.

Ndonëse është një formë reagimi pas gjithë lajmit që mori dhenë, ku ajo shfaqej në momente intime me Florin./dosja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *