Pasi na njoftoi me vjehrrën,sot Behari na prezanton me nënën e saj

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo.
Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës.

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur.
Por, së fundmi ajo na ka prezantuar me nënën e saj. Ajo duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *