‘Kam fjetur me 18 Miss-e”, Shpat Kasapi zbulon aventurën e çmendur në Amerikë’

Shpat Kasapi ka qenë i ftuari i parë në puntatën e parë të vitit 2020, të emisionit ‘Glamour Zone” nga Ester Bylyku në Rtv Ora, dhe me këtë rast ai kishte rezervuar disa ekskluzivitete për të ndarë me publikun.

Një ndër to ishte dhe aventura e tij e çmendur në Amerikë me 18 Miss-e.

Shpati u shpreh se pas një koncerti, vajzat më të bukura e rrethuan madje as nuk e lanë të flinte në dhomën e tij.

Ato e morën në dhomën e tyre, dhe sipas këngëtarit nisën ta ‘merrnin me të mira’.

Edhe përse moderatorja kërkoi detaje të mëtejshme mbi këtë histori, Shpati u mjaftua vetëm duke thenë se njëra i bënte masazh, e një tjetër e puthte, në faqe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *