Shyhretja është bërë si nuse sonte, mahniti të gjithë me frizurën e fustanin

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të dashura të muzikës popullore.

Ajo vazhdon të sjellë këngë me të cilat ua ‘rrëmbën’ zemrat publikut, shkruan ORAinfo.

Edhe përkundër moshës, Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish si dhe është shumë aktive.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe ka bërë frizurë e grim shumë të bukur.

Si gjithmonë, edhe me këtë pamje bilbili i këngës shqiptare la të gjithë pa ‘mend’./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *