Liberta Spahiu feston ditëlindjen sot, e pabesueshme sa vite mbushi

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë, përcjell ORAinfo.

Liberta sot festoon ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më e re ajo mbushi 35 vite.

Në këtë ditë Liberta mori urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *