Një zonjë e vërtetë, Adrian Gaxha na prezanton me nënën e tij

Adrian Gaxha pëlqehet mjaft shumë për stilin e tij muzikor.
Meqë është aktiv në rrjete sociale, ai publikon imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net.

Imazhi i fundit i tij është kur prezanton nënën teksa shfaqen së bashku në makinë. “Shoferi im më i mirë”, shkruan ai.

E fundit këngë e publikuar nga Adrian Gaxha është “Lady Malena”, në bashkëpunim me Vig Poppën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *