Habit Armina Mevlani: Nuk e njoh kush është Tayna

Fashionistja Armina Mevlani ishte e ftuar së fundmi në “Shiko kush luan”, ku së bashku me Jonida Maliqin dhe Niko Komanin u bënë pjesë e një loje në të cilën duhet të zgjidhnin VIP-at e veshur më bukur.

Kur erdhi radha e Taynës, Armina u shpreh se nuk e njeh reperen duke i habitur kështu të gjithë pasi Tayna tashmë ka marrë një famë shumë të madhe. “Ok, më falni, ndoshta nuk është mirë, por nuk e njoh”, u shpreh Armina.

“Nuk e njeh Taynën?”, e pyeti Jonida dhe vazhdoi: “E njeh, e njeh po bën kot. Ka bërë atë duetin…,” duke u përpjekur t’i kujtojë Arminës se kush është Tayna. Mirëpo Armina tundi kokën në shenjë mohimi duke treguar se nuk e di kush është.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *