Jennifer Lopez debaton ashpër me partnerin, fotografohet në gjendje të rëndë në makinë

Këngëtarja Jennifer Lopez duket se po kalon një periudhë të keqe në lidhjen e saj me partnerin Alex Rodriguez.

Bukuroshja 50-vjeçarja është fotografuar në gjendje të rëndë, teka shihet duke debatuar me partnerin brenda makinës së tyre, ndërsa ndodhen jashtë palestrës.

Mediat britanike shkruajnë se shkak mund të jetë bërë ndonjë mesazh, pasi partneri i saj shihet teksa i tregon diçka në telefon.

Cifti janë bashkë prej 2017 dhe në planet e tyre është martesa, pasi këngëtarja është shprehur disa herë së është tejet e lumtur me të dhe katër fëmijët e tyre respektivë

The post Jennifer Lopez debaton ashpër me partnerin, fotografohet në gjendje të rëndë në makinë appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *