Jonida Maliqi konfirmon ndarjen nga Romeo Veshaj

Lidhja e tyre është përfolur shumë. Gazetarët e kanë pasur të vështirë për një kohë të gjatë por jo të pamundur pasi shpesh i kapnin mat me foto e video duke shkëmbyer puthje çiftin Jonida Maliqi-Romeo Veshaj, tashmë të ndarë. Pasi e pranuan, duket se romanca e tyre ka marrë fund dhe ky është fakt, jo aludimi por fakt i thënë nga vetë Jonida.

Kjo e fundit ishte e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet: “Si është e vërteta për këtë lidhjen e shumë përfolur? A je single a je me atë? Të vërtetën ose tortën.” Jonida zgjodhi që të përgjigjej duke u shprehur se tashmë është single!”- Jonida e tha me gojën e vetë, tani s’kemi më pse aludojmë, janë s’janë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *