Kaq e thjeshtë… kur Dukesha shkëlqen me një fustan vetëm 15 paund (foto)

Ndonëse familja mbretërore po kalon një krizë të fortë që pas vendimit të Princ Harry dhe bashkëshortes së tij për tu larguar nga detyrat, jeta e pjesëtarëve të tjerë vazhdon normalisht.

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton vizitoi sot se bashku me bashkëshortin, Princin William, Bradford. Ajo u shfaq me një veshje tejet elegante, me një pallto të gjatë ngjyrë ulliri dhe një fustan i cili kushton vetëm 15 paund.

Komentet nga kritikët e modës kanë qenë nga më të mirat, duke e cilësuar dukeshën 38-vjeçare plot sharm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *