Loredana publikon këngën e re, Dafina ka diçka për të thënë

Dafina Zeqiri dhe Loredana kanë raporte të mrekullueshme dhe ato së fundin po tregojnë përkrahje për njëra-tjetrën.

Derisa pak kohë më parë Loredana publikoj një video teksa shihet duke kënduar këngën e re të Dafinës “Vuj vuj vuj”, të njëjtën gjë e ka bërë sot edhe Dafi.

Loredana së fundi ka publikuar këngën e re “‘Kein wort, Dafina ka shprëndar këtë projekt në “InstaStory”.

“‘Kein wort’ u publikua, vajzë ti po e bën repin gjerman të tingëllojë shumë bukur” shkruan Dafina në mbishkrimin e postimit./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *