Pak kohe pasi bëri publike lidhjen me miliarderin turk, pl as ‘sherri’ mes Genta Ismailit dhe biznesmenit (VIDEO)

Pak kohë më parë, Genta Ismaili pohoi se ishte në ditët më të lumtura të jetës së saj, dhe pas kësaj lumturie fshihej biznesmeni turk, Hasan që i kishte rrëmbyer zemrën këngëtares.

Me sa duket marrëdhënia e tyre është aq e mirë, saqë Genta Ismaili nuk nguron ta ndajë me ndjekësit e saj. Në një video të ndarë në rrjete sociale, këngëtarja shihet duke bërë keç me partnerin e saj turk, ndërsa shikohen të buzëqeshur.

Genta Ismaili tregon se çdo moment e ndajnë bashkë. Ditën e djeshme madje këngëtarja i bëri dhe një dedikim romantik miliardirit turk, që e ka bërë vajzën më të lumtur në botë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *