U kapën “mat”/ Kush është djali që i dolën videot duke u puthur me Arbenitën?

jë video e modeles së njohur Arbenita Ismajli, duke u puthur me një djalë “pushtoi” rrjetet sociale. Videoja po bën bujë, pasi modelja nuk ka shumë kohë që është ndarë nga rreperi i njohur Fero.

Mirëpo kush është i dashuri “i ri” i Arbentinës?

Mësohet se djali në video është një model, të cilit i kanë hakuar Snapchat-in dhe i kanë marrë videot. Ai quhet Kenned Tahiri dhe jeton në Zvicër. Lajmi është bërë i ditur nga vetë ai.

Nuk dihet kush ia ka hakuar llogarinë modelit, por videot kanë treguar një sekret të madh.

Deri më tani nuk ka asnjë reagim nga Arbenita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *