Adelina publikon foto me motrën e saj, kaq shumë i ka ngjarë

Adelina Tahiri është këngëtarja që po vazhdon të bëjë bujë të madhe në publik e medie rozë.
Është jeta e saj super-luksoze ajo që komentohet gjithmonë, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të publikojë në rrjete sociale momente të ndryshme nga jeta e saj.
Sot, ajo ka publikuar një foto bashkë me motrën e saj dhe e cila duket se i ka ngjarë shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *