Bashkohen Roberti e Nora? Habisin të gjithë me këtë veprim

Robert Berisha dhe Nora Istrefi po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.
Ata para pak muaj i dhanë fund martesës së tyre disa vjecare nga e cila kanë edhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, pas ndarjes ata vazhdimisht po publikojnë imazhe me të cilat po ngjallin dyshime se janë bashkuar përsëri.
E së fundi, ata kanë shkuar në Brezovicë dhe nga atje kanë publikuar foto ku shihet se janë në një shoqëri të njëjtë.

Me këtë ata kanë treguar se po shoqërohen edhe pas ndarjes./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *